Damclub: Nieuws van de Damvereniging

Dam-toernooi 7 november

                  DAMCLUB  ELLEN  &  RHAAN

Op  Zaterdag  7  November  hebben  we  een  uitsteken  Damdag  gehad. Er  waren  52  deelnames  uit   het   heel   Nederland. Eerst  willen  wij     de  Middenstanders  bedanken voor  de  mooie  prijzen  voor  de  verloting.

De  uitslag   van de  groepen 

          Hoofdklasse  groep  A
1B Albers  Dedemsvaart    4  punten   2  S  Koopman Heerenveen   3  punten  3G Hessink  Westerhaat    3  punten    4  E.Hilberink  Westerhaar   2  punten

           Hoofdklasse  groep  B
1 B.Begeman Groningen  5 punten  2 R.Hendriks  Deventer  4.punten               3 J.Huizinga  Groningen  4 punten  4 H.Hoonhorst Nijverdal  3punten

              Eersteklasse  groep  A
1.A.Noppers.Westerhaar  5 punten  2 D.Halma  Deventer  4punten   3.R.Keizer  Lelystad  1  punt            4  G. Drent  Den  Ham   1  punt

             Eersteklasse  groep  B
1  J.Bazuin    Hoogenveen  5 punten 2L.Hablous Eelen & Rhaan  3 punten      3  J Siegers  Dedemsvaart  2 punten  4 B.Hessink Westerhaar  2  punten

            Eersteklasse   groep  C
  1.J.Huls  Varsse  5  punten  2.G.Kloperhouder  Eibergen  3 punten                    3 E.Meiersonne  Genemuiden  1 punt 4 A v Diggele Alfen a/d Rijn 1 punt 

             Eersteklasse  groep  D
1  G.Roetgerdink  Laren   3 punten  2 L.Munnink  Enschede   3 punten               3 H. Harms  Balkbrug  3  punten  4 H.Jansen  Borne  3punten

            Eersteklasse     groep  E
1 R.Schippers   Westerhaar  5 punten  2  G.Brink  Dedemsvaart  3punten3        M.Hamlink  Genemuiden  3 punten  4 N.Attsio  Ellen & Rhaan 1 punt 

            Eersteklasse  groep  F
1  R van Benthe   Schutsloot  4 punten  2  E de  Vries  Hollanseveld 4 punten    3  T Doriens  Vasse  3punten   M. Zwiers  Hollanseveld  3 punten

            Tweedeklassen  groep  A
1  B. Machielsen Nijverdal    4  punten  2 K. Meulman  Westerhaar  4 punten   3  B. Hendriks  Ellen  &  Rhaan  2  punten  4 N. Freriks  Borne  2  ponten 

            Tweedeklasse    groep  B
1 W. Roelofs  Dedemsvaapt   6  punten 2R.Wagelaar Enschede  4  punten       3 A . Maatman  Heino  1 punt  4 J . Meiresonne Genemuiden 1 punt

                Tweedeklasse  groep  C
1 A  Noppers  Westerhaar  5 punten  2  T . Sprink  Voorburg   4 punten      3 M , Bouwer Dedemsvaart 3 punten  4  G . Endeman  Den Ham  0 punt 

                Tweedeklasse   D
1 K . Compagne  Heino   5  punten  2  B  ter  Harmsel  Dedemsvaart 4 punten 3  J . Rozenkamp  Heino 2 punten  4   A. Slomp  Enschede  1  punt 

                   Tweedeklasse  groep  E
1 J Kieftenbeld  2  Heino   6  punten  2 W . Fokkert Ellen & Rhaan 4punten
3 G,J Oolbrink  Ellen & Rhaan2 punten 4 N. Hessink Westerhaar  0 punten

   Rijssen  

-

    Eelen & Rhaan  

 

6

-

6

 

 

 

 Johan Jansen (890) 

-

 Leo Hablous (897) 

 

1

-

1

 

 

 

 Henk Woolderink (867) 

-

 Jan Podt  

 

0

-

2

 

 

 

 Rein Langkamp (837) 

-

 Jan Bargmann (902) 

 

1

-

1

 

 

 

 Jan de Leeuw (774) 

-

 J. Bartels (744) 

 

1

-

1

 

 

 

 Gerrit-Jan Klein Legtenberg (793) 

-

 Nico Attasio (724) 

 

2

-

0

 

 

 

 Geert Sinnema (780) 

-

 Willem Fokkert (745) 

 

1

-

1

 

 

 


Dam-toernooi

Op  Zaterdag  7  November is  ons  vijftiende  Damdag

In  de  Buurtschap  Ellen  &  Rhaan    gem  Hellendoorn, gelegen  aan  de  weg  Nijverdal--Ommeweg  Buurhuis  Jan  Barbier , Ommerweg  138  weg  no  347  Vervoer  van  af  station  Nijverdal    kan  geregeld  worden
 In  schijfgeld  is  € 4.00  per  persoon.Bij  elke  groep  zijn  twee prijzen?              MOOIE  VLEESSCHOTS 

Aan  melden  kan  tot  uitterlijk   VRIJDAG   6  November  18  uur Bij B.Hendriks  TEL  0548--681571  of  per  E-MAIL  hend4478@planet.nl

 

 


Alle  damwetstijden

De  stand  op  dit  moment  is
1  Westerhaar----------  7  punten
2  Borne        ----------  57 
3  Den-Ham-------------5
4  Zwolle-----------------3
4  Eelen  &Rhaan-------3
5-- Rijssen --------------3
6  Balkbrug--------------2
7  Almelo----------------2
9  Heino -----------------0
Op  Maandag 18  Januari  zijn  wij op  bezoek  geweest  bij
Hartholt  Olie  Heino  met  feel  geluk  konden  wij  remise  der  uit halen
  Hier  de  uit  slag
A'  Maatman                                   B.  Hendriks      0--2
C,  Eilander                                     L.  Hablous       1--1
J.  Eilander                                      J.  Bargmann     2--0
B. van Lenthe                                 W. Bartels         2--0 
J.  Kieftenbeld                                N.  Attasio         1--1
A.  Holsappel                                 W.  Fokkert        0--2       
                                                                                  6--6
Op  Maandag  12  Dec    komt  Damclub  balkbrug  op bezoek  
Het  wort  moeilijk  op  remise  uit  te  halen   
Hier  de  uitslag  
  Ellen  en   Rhaan  ------------------Balk  brug 
1  B.Hendriks-------------------------H.J.  Mostert     1--1
2    Jan Podt---------------------------H     Mostert      0--2
3  Jan  Bargmann-------------------   Mostert              1--1
4  W.Bartels--------------------------G. Schuurman    2--0
5  N.Attasio---------------------------H. Harms           1--1
6  W.Fokkert-------------------------T.Kappert         2--0       
 
 
   Dinsdag  1  Dec  Den  ham  Eelen  &  Rhaan 
Het  is  ons  niet  gelukt  om  de  winst  binnen  te halen
We  hebben  de  op stelling wel  verandert 
Gerwin  Mollink---------------------Bennie  Hendriks      2--0
Gert       Drent   ---------------------Willem  Fokkert        2--0
Jan   Slotman     ---------------------Jan        Podt              0--2
Getard Endeman--------------------Willem  Bartels          1--1
Jennie  Braakman--------------------Nico  Attasio            0--2  
 
 
Op  16--11--2015  gaan  we  weer  hart  t├ęgen  aan  
Dan  staat Eelen  &Rhaan  en  Borne  tegen  over elkaar 
Met  een  klein   verschil  aan  punten   hebben  we  verloren 
      Eelen  &   Rhaan----------------------Borne  
Leo  Hablous-----------------------------Jos   Moorman ------0--2
Jan  Podt----------------------------------Hans v/d  Zon--------1--1
Jan  Bargmann---------------------------Marinus  Bosman----1--1
Willem  Bartels===============Henk  Jansen----------1--1
Bennie  Hendriks------------------------Peter  Behrens--------0--2
Willem  Fokkert-------------------------Marinus  Freriks------2--0
-----------------------------------------------------------------------5--7
Is  op  3--11  2018  gespeeld met  moete  remise   
    Rijssen                                              Eelen  &  Rhaan
Johan  Jansen------------------------------Leo  Hablous--------1--1
Henk  Woolderink------------------------Jan    Podt------------0--2
Rein    Langkamp-------------------------Jan  Bargmann------1--1
Jan de  Leeuw-----------------------------Willem Bartels------1--1
Gerrit-Jan  Klein Legtenberg------------Nico    Attasio------2--0
Geest   Sinnema---------------------------Willem  Fokkert----1--1
-----------------------------------------------------------------------6--6
 
 De  eerste  wedstrijd  van  de  provincie  was  wel  moeilijk
En  toch  werd  er  een  fout  door  de  tijgen   partij gemaat    
 
 Eelen  & Rhaan 1                               Almelo 2
Leo. Hablous   --------------------------Gerald  Krol-----------1--1
Jan.Podt-----------------------------------Gerrit Bosch----------1--1  
J.Bargmann------------------------------Hennie Jansen-------- 1--1
Willem. Bartels------------------------- Piet.Moorman --------1--1
Bennie. Hendriks-----------------------Hans.lucassen----------2--0
Willem. Fokkert-------------------------Paul. Dost--------------2--0
------------------------------------------------------------------------8--4
De  eerste  ronde  waren  wij    vrij


De  1e  helft  siezoen  2013 /  2014    P

1  Woeter.Lesseveld    1   0   0  0  1  0  2  2  2     8
2.  Brent . Roelofs        1  0  2  1    2  2  2  1  2    13
3.  Jesper. Grotenhuis   2  2  2  2  2  0  2  2   2    16
4   Jasper.  Dijkstra        2  1  0  2  0  0  2  1  0      8
5   Niek  van  Leusen     1  0  0  2  2  2  2  0  1    10
6  Steijn  . Roelofs         2  0  2  2  2  0  2  1  2     13
7  Siebe.  Winters          0  1  0  2  1  2  1  2  0       11
8  Sabine  Grondman     0  0  0  2  2  1  0  2  0      7



Egede, Hancate, Elen en Rhaan
Egede, Hancate, Elen en Rhaan